אודות

נעים מאוד שמי יואל ואני נטורופת ומטפל אלטרנטיבי. אני מאמין כי קיים קשר ישיר בין גוף ונפש ובין האוכל שאנחנו אוכלים. כשאחד מהם יוצא מאיזון, זה משפיע על כל השאר.
לכן, כשאני מטפל בכם, אני רואה אתכם כמכלול. לעולם אני לא מטפל במשהו באופן נקודתי כדי “לכבות שריפה”. המטרה שלי היא ליצור איזון כולל, שישפיע לטובה על איכות חייכם, להקל עליכם ולעזור לכם להחלים מהכאבים ומאי הנוחות שמהם אתם סובלים, ברמה המודעת והלא מודעת.
 

רקע מקצועי

אני בוגר מסלול נטורפתיה של הקולג’ הישראלי לרפואה טבעית בתל אביב. במסגרת לימודי סיימתי בהצלחה הכשרה במגוון תחומים : רפלקסולוגיה, עיסוי, שיאצו, טווינה, הילינג, פרחי באך, ארומתרפיה, תזונה טבעית הוליסטית, צמחי מרפא ועוד. 

מעבר לכך, למדתי במקומות שונים מספר שיטות נוספות: קינסיולוגיה (בריאות טבע), עוצמת הרכות, שימוש בנרות הופי (לאוזניים),EFT , קרניאל סקרל תרפי, שימוש בצלילים ועוד. כל שנה אני משתדל ללמוד תחום חדש, כדי לצרף לארגז הכלים שלי כלי טיפולי חדש עבורכם.

איך זה משרת אתכם?

בני אדם הם טיפוסים מורכבים. שיטות טיפול שעובדות על אדם מסוים, אינן בהכרח יתאימו לאדם אחר. הידע העשיר שיש לי מאפשר לי למצוא את השיטה האידיאלית ולהשתמש בו זמנית בכמה שיטות, כדי לטפל בכם ולעזור לכם למצוא את האיזון המושלם ולעזור בהחלמה מהבעיה שממנה אתם סובלים. 

חשוב לדעת

ברגע שיש לכם רצון זה כבר 50%… אולי זו כבר מחצית הדרך להחלמה… ועכשיו כל מה שנותר לכם לעשות זה לפנות אליי, ולקבל טיפול מאוזן שמתייחס להיבט הפיזי, להיבט הנפשי ולהיבט התזונתי ומכאן הדרך תהיה קלה יותר.

אני כאן כדי לעזור לכם להתגבר על הכאב ולמצוא את דרך המלך. חייגו ואשמח לעמוד לשירותכם: 052-6200352
דילוג לתוכן